Linkbot – system do budowania grupy kontaktów na Linkedin

linkbot

Linkedin jest coraz bardziej popularną platformą. Jeszcze niedawno portal ten był używany głównie przez prezesów, właścicieli firm, kierowników. Obecnie z tej aplikacji korzystają wszyscy, którzy chcą się zaprezentować, znaleźć pracę, poznać przedsiębiorcze osoby, czytać ciekawostki na temat biznesu. Jednakże żeby zaistnieć na tej platformie należy mieć zbudowaną grupę odbiorców. Robiąc to wyłącznie przez ”ręczne” dodawanie osób do grupy zainwestuje się wiele czasu i wysiłku, a są na to łatwiejsze sposoby, jak system Linkbot. Mając go o wiele szybciej zbudujesz społeczność, zautomatyzujesz działania, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Jak można wykorzystać system Linkbot?

System Linkbot możesz wykorzystać na wiele sposobów m.in. tworzyć różnorodne kampanie, pozyskiwać wartościowe leady, promować wydarzenia, pomijać nieaktywne konta typu boty, dopasować grupę. Dzięki temu powiększysz swoją sieć kontaktów o wiele szybciej, niż miałbyś/miałabyś codziennie zapraszać ludzi do grupy. Poza tym o wiele łatwiej będzie Ci pozyskiwać dane kontaktowe od potencjalnych klientów.

Dlaczego warto wybrać Linkbot?

Warto wybrać Linkbot, ponieważ w ten sposób możesz zyskać nawet do 5000 nowych kontaktów miesięcznie. Oprogramowanie działa 24 godziny na dobę niezależnie od dnia tygodnia. Ty śpisz, a system pozyskuje dla ciebie odbiorców. Z oferty korzystać mogą osoby prywatne, właściciele małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Do tego Ty decydujesz na jak długo chcesz nawiązać współpracę. Decydując się na Linkbot nie ma żadnych ukrytych kosztów, a aplikacja jest bezpieczna oraz legalna. Do tego możesz wykupić usługi premium i dopasować pakiet według indywidualnych wymagań.

Co zyskam wybierając Linkbot?

Wybierając Linkbot zyskasz: więcej reakcji pod postami, lepsze zasięgi, odbiorców dopasowanych do twojej oferty. Z pewnością nie raz słyszałeś/aś, że reklamy trafiały do osób nie związanych z daną branżą lub nie były nią zainteresowane przez co szansa na satysfakcjonujący efekt spadała, ale pieniądze na kampanię zostały przeznaczone. W ten sposób traci się kapitał i czas. Ponadto jeżeli zdecydujesz się na Linkbot masz pewność, że system będzie: wdrążony w ciągu kilku dni, sprawnie działał z innymi systemami, pracował bez twojej ingerencji.

Czy warto zdecydować się na Linkbot?

Oczywiście, że tak jeżeli zależy Ci na zbudowaniu aktywnej społeczności, która będzie zainteresowana twoją ofertą lub nawiąże z tobą relacje. Mając w grupie przedsiębiorcze, ambitne osoby można dużo zyskać np. nauczyć się od nich strategi biznesowych, dowiedzieć się, jak oni zaczynali prowadzenie firmy itd. Z innych kontaktów to Ty możesz kupić wartościowy produkt, który przyda Ci się w prowadzeniu działalności lub w życiu prywatnym. Do tego wyniki zobaczysz już po kilku dniach od prowadzenia programu. Do wypróbowania oprogramowania powinna przekonać Cię także atrakcyjna cena oraz fakt, że jeżeli Linkbot nie będzie spełniał twoich oczekiwań to możesz zrezygnować. Jednakże trzeba przyznać, że jest to metoda godna polecenia.

Poprzedni wpis
Czy warto prowadzić sklep na zasadach dropshipping?
Następny wpis
Wykorzystanie Growth Hacking w social media